TheVampireDiaries
Un forum despre The Vampire Diaries. Asteptam toata lumea, fete, cat si baieti :) .
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
TheVampireDiaries | Reguli | Inregistrare | Login
POZE THEVAMPIREDIARIES
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Elena01
 | Femeie 25 ani Braila cauta Barbat 28 - 40 ani |
|
dydi
Katerina Graham
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 126
|
|
Fara doar si poate, blugii vor fi intotdeauna la moda, reprezentand o piesa vestimentara de baza in garderoba oricarei femei.
Ce au in comun blugii si de ce ne plac atat de mult? Caracteristica principala este comoditatea, dar ii adoram si pentru ca sunt practici si usor de asortat la aproape orice tinuta.
In continuare, iti vom prezenta 6 dintre cele mai tari perechi de blugi dama pentru 2011 si te vom tine la curent cu ultimele tendinte in materie de blugi pentru fete dornice sa iasa in evidenta!
Blugi skinnyBlugi Skinny dama 2011 – blugi dama 2011
Blugii skinny sunt ideali pentru persoanele cu picioarele lungi si drepte. Iti scot soldurile in evidenta, se aseaza perfect si sunt super sexy!
Pot fi purtati atat la iesiri in oras, cat si la scoala sau in timpul liber.
Blugi cu talie joasaBlugi cu talie joasa femei – blugi dama 2011
O pereche de blugi cu talie joasa si cu turul putin lasat, accesorizata la fermoare. Prezinta rupturi cu paiete, fiind unul dintre cele mai vandute produse.
Calitate pe masura pretului: 98% bumbac, 2% elastan. Alege eleganta si stilul unic, alege acesti blugi cu talie joasa!
Blugi straight – blugi la moda in 2011Blugi noi in 2011 pentru dame
Un model nou, la mare cautare in acest sezon si pe tot parcursul anului. Sunt drepti, cu talie joasa, de culoare albastra.
Confectionati din 98% bumbac, 2% licra, disponibili sub mai multe marimi. Trebuie sa ii ai neaparat in garderoba ta!
Blugi cu pense – blugi fete 2011Blugi largi fete 2011
Blugi Escape Star Jeans, model cu pense si funda. In dreptul gleznei prezinta lantisoare, un accesoriu la moda si totodata interesant.
Se potrivesc perfect la un eveniment special sau pentru o noapte de neuitat alaturi de prieteni in club!
Blugi rupti fete – blugi dama 2011Blugi rupti cu talie joasa fete
Blugi rupti pentru fete, model skinny cu fermoare laterale la terminatie si rupturi dublate cu paiete. Ideali pentru o prezenta senzuala si invaluita in mister, mai sexy ca niciodata!
Datorita talieie foarte joase sunt una dintre cele mai cautate perechi atat in Romania, cat si in afara tarii.
Blugi conici fete – blugi dama 2011Blugi conici fete 2011
Blugi conici, stramti pe picior, extrem de chic de la Fashion-Star, magazin online de haine pentru dame. Se aseaza perfect, fiind un must have al acestui sezon.
Ii poti purta cu usurinta in timpul liber sau la diferite party-uri. De-a dreptul irezistibili, atat ca pret, cat si ca material.
Pentru mai multi blugi de dama la moda in 2011, diferite modele, iti recomandam StarShiners, Fashion Star sau FashionUp!
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Smiley
Admin :)
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
|
|
Interesant...Cred ca din tinuta mea zilnica, nu lipsesc blugii! Deci, pur si simplu, nu as trai fara ei! 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
dydi
Katerina Graham
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 126
|
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Admin :)
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
|
|
Eu sigur nu, poate cateva zile stau cu colanti sau pantaloni de trening, restu blugii sunt baza! 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Ian Somerhalder
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 438
|
|
Da.Si eu port blugii si vara,cand e caldura aia dogoritoare. Ador sa stau in blugi.
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Admin :)
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
|
|
Si eu Vara stau in blugi, si lungi si scrurti, dar blugi sa fie! 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
O_oCaRoLyNaO_o
Candice Accola
 Din: Suceava
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 78
|
|
Eu la fel...Am 6 perechi de blugi scurti 
_______________________________________ Cand Dunarea va arde Si munti vor dansa, Atunci...Dar nici atuncea... Eu nu te voi uita...<3
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Ian Somerhalder
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 438
|
|
Eu am 4. 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Admin :)
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
|
|
Bravo fetelor Eu nu ma omor cu cei scurti, prefer pe cei lungi, ii pot purta oricand 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Ian Somerhalder
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 438
|
|
Da.Am si din aceia.
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Admin :)
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
|
|
Normal, cred ca oricine are o pereche de blugi. Ave..Cine ia creeat 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Ian Somerhalder
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 438
|
|
Nu traiesc fara ei. 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Admin :)
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
|
|
Apropo, cei colorati va plac? Eu sincer, n-am nimic cu ei, dar mi se par ca stirbesc originalitatea blugilor. La inceput, au fost creati albastri, asa asociez eu blugii . Sunt interesanti cei colorati, dar preferatii mei raman tot cei albastri 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Ian Somerhalder
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 438
|
|
Mie imi plac si cei negrii.Cu cei albastrii n-am nimic,din contra imi plac,dar na imi plac si cei negrii. 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
danutza
Moderator
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 218
|
|
Mie imi plac toti depinde de model si de cum imi vin 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
MandarinnaMocca
Moderator
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 408
|
|
Eu vreau sa-mi cumpar unii colorati, imi plac xD Cei albastrii sunt baza, anyway 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|