TheVampireDiaries
Un forum despre The Vampire Diaries. Asteptam toata lumea, fete, cat si baieti :) .
Lista Forumurilor Pe Tematici
TheVampireDiaries | Reguli | Inregistrare | Login

POZE THEVAMPIREDIARIES

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Elena01
Femeie
25 ani
Braila
cauta Barbat
28 - 40 ani
TheVampireDiaries / Moda / Blugii Moderat de Pufoshenia 007
Autor
Mesaj Pagini: 1
dydi
Katerina Graham

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 126
Fara doar si poate, blugii vor fi intotdeauna la moda, reprezentand o piesa vestimentara de baza in  garderoba oricarei femei.

Ce au in comun blugii si de ce ne plac atat de mult? Caracteristica principala este comoditatea, dar ii adoram si pentru ca sunt practici si usor de asortat la aproape orice tinuta.

In continuare, iti vom prezenta 6 dintre cele mai tari perechi de blugi dama pentru 2011 si te vom tine la curent cu ultimele tendinte in materie de blugi pentru fete dornice sa iasa in evidenta!

Blugi skinnyBlugi Skinny dama 2011 – blugi dama 2011

Blugii skinny sunt ideali pentru persoanele cu picioarele lungi si drepte. Iti scot soldurile in evidenta, se aseaza perfect si sunt super sexy!

Pot fi purtati atat la iesiri in oras, cat si la scoala sau in timpul liber.

Blugi cu talie joasaBlugi cu talie joasa femei – blugi dama 2011

O pereche de blugi cu talie joasa si cu turul putin lasat, accesorizata la fermoare. Prezinta rupturi cu paiete, fiind unul dintre cele mai vandute produse.

Calitate pe masura pretului: 98% bumbac, 2% elastan. Alege eleganta si stilul unic, alege acesti blugi cu talie joasa!



Blugi straight – blugi la moda in 2011Blugi noi in 2011 pentru dame

Un model nou, la mare cautare in acest sezon si pe tot parcursul anului. Sunt drepti, cu talie joasa, de culoare albastra.

Confectionati din 98% bumbac, 2% licra, disponibili sub mai multe marimi. Trebuie sa ii ai neaparat in garderoba ta!



Blugi cu pense – blugi fete 2011Blugi largi fete 2011

Blugi Escape Star Jeans, model cu pense si funda. In dreptul gleznei prezinta lantisoare, un accesoriu la moda si totodata interesant.

Se potrivesc perfect la un eveniment special sau pentru o noapte de neuitat alaturi de prieteni in club!



Blugi rupti fete – blugi dama 2011Blugi rupti cu talie joasa fete

Blugi rupti pentru fete, model skinny cu fermoare laterale la terminatie si rupturi dublate cu paiete. Ideali pentru o prezenta senzuala si invaluita in mister, mai sexy ca niciodata!

Datorita talieie foarte joase sunt una dintre cele mai cautate perechi atat in Romania, cat si in afara tarii.



Blugi conici fete – blugi dama 2011Blugi conici fete 2011

Blugi conici, stramti pe picior, extrem de chic de la Fashion-Star, magazin online de haine pentru dame. Se aseaza perfect, fiind un must have al acestui sezon.

Ii poti purta cu usurinta in timpul liber sau la diferite party-uri. De-a dreptul irezistibili, atat ca pret, cat si ca material.


Pentru mai multi blugi de dama la moda in 2011, diferite modele, iti recomandam StarShiners, Fashion Star sau FashionUp!


pus acum 15 ani
   
Smiley
Admin :)

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
Interesant...Cred ca din tinuta mea zilnica, nu lipsesc blugii! Deci, pur si simplu, nu as trai fara ei!  

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
dydi
Katerina Graham

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 126
Nici eu cred

pus acum 14 ani
   
Smiley
Admin :)

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
Eu sigur nu, poate cateva zile stau cu colanti sau pantaloni de trening, restu blugii sunt baza!

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Ian Somerhalder

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 438
Da.Si eu port blugii si vara,cand e caldura aia dogoritoare. Ador sa stau in blugi.

pus acum 14 ani
   
Smiley
Admin :)

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
Si eu Vara stau in blugi, si lungi si scrurti, dar blugi sa fie!

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
O_oCaRoLyNaO_o
Candice Accola

Din: Suceava
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 78
Eu la fel...Am 6 perechi de blugi scurti    

_______________________________________
Cand Dunarea va arde
Si munti vor dansa,
Atunci...Dar nici atuncea...
Eu nu te voi uita...<3

pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Ian Somerhalder

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 438
Eu am 4.

pus acum 14 ani
   
Smiley
Admin :)

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
Bravo fetelor Eu nu ma omor cu cei scurti, prefer pe cei lungi, ii pot purta oricand

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Ian Somerhalder

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 438
Da.Am si din aceia.

pus acum 14 ani
   
Smiley
Admin :)

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
Normal, cred ca oricine are o pereche de blugi. Ave..Cine ia creeat

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Ian Somerhalder

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 438
Nu traiesc fara ei.

pus acum 14 ani
   
Smiley
Admin :)

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
Apropo, cei colorati va plac?
Eu sincer, n-am nimic cu ei, dar mi se par ca stirbesc originalitatea blugilor. La inceput, au fost creati albastri, asa asociez eu blugii . Sunt interesanti cei colorati, dar preferatii mei raman tot cei albastri


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Ian Somerhalder

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 438
Mie imi plac si cei negrii.Cu cei albastrii n-am nimic,din contra imi plac,dar na imi plac si cei negrii.  

pus acum 14 ani
   
danutza
Moderator

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 218
Mie imi plac toti  depinde de model si de cum imi vin

pus acum 14 ani
   
MandarinnaMocca
Moderator

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 408
Eu vreau sa-mi cumpar unii colorati, imi plac xD
Cei albastrii sunt baza, anyway


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la