TheVampireDiaries
Un forum despre The Vampire Diaries. Asteptam toata lumea, fete, cat si baieti :) .
Lista Forumurilor Pe Tematici
TheVampireDiaries | Reguli | Inregistrare | Login

POZE THEVAMPIREDIARIES

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
mariana_n23
Femeie
24 ani
Brasov
cauta Barbat
29 - 52 ani
TheVampireDiaries / Sa facem cunostinta / Buna tuturor! Moderat de hanako
Autor
Mesaj Pagini: 1
Smiley
Admin :)

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
Vreau sa va multumesc mult pentru ca faceti parte din aceasta familie. Ma bucur ca existati si ca ma ajutati cu forumul. Daca nu ati fi voi, as fi moarta :|
       Prin aceasta cale vreau sa va rog un singur lucru. Fi-ti sinceri, si daca nu va place forumul nu gasiti scuze gen :  am fost plecata, nu am timp pentru ca sunt la scoala etc. Ci pur si simplu nu imi place forumul si nu intru. Nu este nicio problema, va inteleg perfect, nu am un forum stralucit. Dar dupa cum vedeti, am muncit pentru el.
       Ati vazut ca " Sa facem cunostinta " este primul forum din prima categorie. Asta inseamna ca pentru mine si nu numai este foarte importanta comunicarea. Daca ai ajuns "din greseala" pe acest forum, scrie si cateva randuri despre tine. Asa ne putem intelege mai bine, ne gasim punctele comune. Poate chiar legam noi prietenii. Baza este comunicarea. Asa ca va rog mult, prezentati-va!
       Cam atat am avut de spus. Sper sa ma fac inteleasa. Inca o data, va multumesc. Spor la postat in continuare


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
CherryMada
Moderator

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 217
Nu ai de ce sa multumesti si nuprea te ajutam Adica nu mi se pare ca fac mare lcru
Si da, stiu ca te ocupi, felicitari, mie mie lene de asa ceva, ma multumesc cu a fi mod


_______________________________________

I'm a train wreck in the morning/I'm a bitch in the afternoon/Every now and then without warning/I can be really mean towards you/I'm a puzzle yes indeed/Ever-complex in every way/And all the pieces aren't even in the box/And yet, you see the picture clear as day

pus acum 14 ani
   
Smiley
Admin :)

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
Nici n-ai idee cat contribuiti voi
Inchipuie-ti un forum fara useri. Cum e?


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
CherryMada
Moderator

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 217
Nu fac asta din obligatie si deci nu consider ca fac cine stie ce

_______________________________________

I'm a train wreck in the morning/I'm a bitch in the afternoon/Every now and then without warning/I can be really mean towards you/I'm a puzzle yes indeed/Ever-complex in every way/And all the pieces aren't even in the box/And yet, you see the picture clear as day

pus acum 14 ani
   
Smiley
Admin :)

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
Deci iti place forumul?

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
CherryMada
Moderator

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 217
Da

_______________________________________

I'm a train wreck in the morning/I'm a bitch in the afternoon/Every now and then without warning/I can be really mean towards you/I'm a puzzle yes indeed/Ever-complex in every way/And all the pieces aren't even in the box/And yet, you see the picture clear as day

pus acum 14 ani
   
danutza
Moderator

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 218
Noi stam din placere pe forum     

pus acum 14 ani
   
Smiley
Admin :)

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
Ce ma bucur

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
danutza
Moderator

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 218
Pai zilele astea a devenit printre lucrurile pe care le fac  prima data cand vin la calculator pentru ca imi place sa vorbesc cu voi     

Modificat de danutza2697 (acum 14 ani)


pus acum 14 ani
   
Smiley
Admin :)

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
Vaaaaai, ce frumos. Ma bucur extrem de mult!

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
danutza
Moderator

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 218
Si eu ma bucur ca m-am logat...altfel nu as mai fi dat de voi   

Modificat de danutza2697 (acum 14 ani)


pus acum 14 ani
   
CherryMada
Moderator

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 217
Ei, da, cam asa:]]
Lumea de pe forumuri e dstul de buna, in general si e pl;acut.


_______________________________________

I'm a train wreck in the morning/I'm a bitch in the afternoon/Every now and then without warning/I can be really mean towards you/I'm a puzzle yes indeed/Ever-complex in every way/And all the pieces aren't even in the box/And yet, you see the picture clear as day

pus acum 14 ani
   
Smiley
Admin :)

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
Asa e, dar va rog, o dati in off'topic :*

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
danutza
Moderator

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 218
 

pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la