TheVampireDiaries
Un forum despre The Vampire Diaries. Asteptam toata lumea, fete, cat si baieti :) .
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
TheVampireDiaries | Reguli | Inregistrare | Login
POZE THEVAMPIREDIARIES
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: swiss_virginia
 | Femeie 25 ani Cluj cauta Barbat 27 - 54 ani |
|
Smiley
Admin :)
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
|
|
Aici punem poze cu cea mai buna prietena a Elenei. Ea stie tot despre ea, este confidenta ei. Este o vrajitoare
28KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Admin :)
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
|
|

34.1KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Ian Somerhalder
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 438
|
|
Hmm,e simpatica. 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Admin :)
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
|
|
Nu ca Nina sau Candice, dar e tare draguta 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Ian Somerhalder
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 438
|
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Admin :)
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
|
|
Mda, am ales si eu niste poze mai ciudatele, dar e chiar foarte draguta 
31.7KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
CherryMada
Moderator
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 217
|
|
Indeed, e tare draguta, mai ales in ultima, ca in primele seamana cu o copie in variata afro a lui Lady gaga:]]
_______________________________________
 I'm a train wreck in the morning/I'm a bitch in the afternoon/Every now and then without warning/I can be really mean towards you/I'm a puzzle yes indeed/Ever-complex in every way/And all the pieces aren't even in the box/And yet, you see the picture clear as day
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Admin :)
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
|
|
Asa e 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
danutza
Moderator
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 218
|
|
In ultima poza este foarte frumoasa 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Admin :)
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
|
|
Si in film e foarte frumoasa. Si imi place still ei. Dar are gura prea mare...
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
CherryMada
Moderator
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 217
|
|
Ei, eu o am si mai mare=]]
_______________________________________
 I'm a train wreck in the morning/I'm a bitch in the afternoon/Every now and then without warning/I can be really mean towards you/I'm a puzzle yes indeed/Ever-complex in every way/And all the pieces aren't even in the box/And yet, you see the picture clear as day
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Admin :)
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
|
|
Eehm ba nu. Poate la figurat, dar la propriu nu . Nici la figurat nu o ai...
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
CherryMada
Moderator
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 217
|
|
Aaa, tu te refereai la propiu, pai asa au neresele in general, mie una imi plac, la ele, dar la mine ar sta naspa si crede-ma, iar sta si ei naspa. Mie imi place asa, ca doar e negresa, nu alba, ii tare frumoasa!
_______________________________________
 I'm a train wreck in the morning/I'm a bitch in the afternoon/Every now and then without warning/I can be really mean towards you/I'm a puzzle yes indeed/Ever-complex in every way/And all the pieces aren't even in the box/And yet, you see the picture clear as day
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Admin :)
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
|
|
Da... Prefer sa nu-mi imaginez o alba cu gura mare ca dau in... 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|