TheVampireDiaries
Un forum despre The Vampire Diaries. Asteptam toata lumea, fete, cat si baieti :) .
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
TheVampireDiaries | Reguli | Inregistrare | Login
POZE THEVAMPIREDIARIES
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: barbyDana la Simpatie.ro
 | Femeie 25 ani Bacau cauta Barbat 28 - 46 ani |
|
Smiley
Admin :)
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
|
|
Negrul este culoarea excelenta pentru petreceri si ocazii oficiale.Este cea mai eleganta culoare si intotdeauna arata bine. Doar purtand o rochie simpla,dar de culoare neagra va face sa fi foarte eleganta.Acelasi lucru se intampla si cu culoarea alb,insa aceasta culoare nu vine bine oricui. Imbinarea negrului cu albul a fost intotdeauna combinatia perfecta si mereu la moda.Puteti alege o rochie simpla alb-negru sau una mai extravaganta,niciodata nu fei fi prea simpla sau supraincarcata. Este o combinatie care te face sa stralucesti.Este o combinatie perfecta pentru moda,de aceea cei mai buni designeri o includ mereu in colectiiloe lor. In plus este una din tendintele modei anului 2011 si multe celebritati opteaza pentru aceasta tendinta in aparitiile publice.
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
EvilAngel
Candice Accola
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 34
|
|
Da,are dreptate acest articol.Mereu sunt la moda non-culorile. 
_______________________________________ Atunci cand vezi un monstru,stii sigur ca vei fugii, Atunci cand el te prinde,stii sigur ca vei murii, Dar atunci cand monstrul este baiatul la care visezi de mult,stii sigur ca te vei indragostii!
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Smiley
Admin :)
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
|
|
Sweetygirl, te rog frumos sa te prezinti! Este o regula.
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Smiley
Admin :)
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
|
|
...
12.6KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
O_oCaRoLyNaO_o
Candice Accola
 Din: Suceava
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 78
|
|
Da...Eu sincer...Nu prea port negru...Imi place sa fiu tot timpul colorata 
_______________________________________ Cand Dunarea va arde Si munti vor dansa, Atunci...Dar nici atuncea... Eu nu te voi uita...<3
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Ian Somerhalder
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 438
|
|
Eu port negru. 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Admin :)
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
|
|
Eu si negru si alb 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Ian Somerhalder
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 438
|
|
Albul nu prea ma pasioneaza.Nu imi place sa port alb fiindca se murdareste foarte repede,mai ales cand plec la o petrecere undeva nu imi place sa port. In schimb negrul are alt farmec. 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Admin :)
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
|
|
Ai dreptate, dar tot imi place sa port alb. Am o pereche de pantaloni albi si un maiou alb cu volanase pe care le ador 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Ian Somerhalder
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 438
|
|
Foarte bine.
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Admin :)
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
|
|
Da..Nu ca eu nu ma imbrac colorat, chiar foaaaarte des, dar non culorile sunt mai sobre, elgante. Dar pt copii / adolescenti culorile vii apar mai bine, dupa parerea mea 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|