TheVampireDiaries
Un forum despre The Vampire Diaries. Asteptam toata lumea, fete, cat si baieti :) .
Lista Forumurilor Pe Tematici
TheVampireDiaries | Reguli | Inregistrare | Login

POZE THEVAMPIREDIARIES

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
barbyDana la Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Bacau
cauta Barbat
28 - 46 ani
TheVampireDiaries / Moda / Alb si negru Moderat de Pufoshenia 007
Autor
Mesaj Pagini: 1
Smiley
Admin :)

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
Negrul este culoarea excelenta pentru petreceri si ocazii oficiale.Este cea mai eleganta culoare si intotdeauna arata bine. Doar purtand o rochie simpla,dar de culoare neagra va face sa fi foarte eleganta.Acelasi lucru se intampla si cu culoarea alb,insa aceasta culoare nu vine bine oricui.
Imbinarea negrului cu albul a fost intotdeauna combinatia perfecta si mereu la moda.Puteti alege o rochie simpla alb-negru sau una mai extravaganta,niciodata nu fei fi prea simpla sau supraincarcata. Este o combinatie care te face sa stralucesti.Este o combinatie perfecta pentru moda,de aceea cei mai buni designeri o includ mereu in colectiiloe lor.
In plus este una din tendintele modei anului 2011 si multe celebritati opteaza pentru aceasta tendinta in aparitiile publice.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
EvilAngel
Candice Accola

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 34
Da,are dreptate acest articol.Mereu sunt la moda non-culorile.

_______________________________________
Atunci cand vezi un monstru,stii sigur ca vei fugii,
Atunci cand el te prinde,stii sigur ca vei murii,
Dar atunci cand monstrul este baiatul la care visezi de mult,stii sigur ca te vei indragostii!

pus acum 15 ani
   
Smiley
Admin :)

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
Sweetygirl, te rog frumos sa te prezinti! Este o regula.

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Smiley
Admin :)

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
...

alb negru ... Admin :)

12.6KB


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
O_oCaRoLyNaO_o
Candice Accola

Din: Suceava
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 78
Da...Eu sincer...Nu prea port negru...Imi place sa fiu tot timpul colorata

_______________________________________
Cand Dunarea va arde
Si munti vor dansa,
Atunci...Dar nici atuncea...
Eu nu te voi uita...<3

pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Ian Somerhalder

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 438
Eu port negru.

pus acum 14 ani
   
Smiley
Admin :)

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
Eu si negru si alb

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Ian Somerhalder

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 438
Albul nu prea ma pasioneaza.Nu imi place sa port alb fiindca se murdareste foarte repede,mai ales cand plec la o petrecere undeva nu imi place sa port. In schimb negrul are alt farmec.

pus acum 14 ani
   
Smiley
Admin :)

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
Ai dreptate, dar tot imi place sa port alb. Am o pereche de pantaloni albi si un maiou alb cu volanase pe care le ador

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Ian Somerhalder

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 438
Foarte bine.

pus acum 14 ani
   
Smiley
Admin :)

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
Da..Nu ca eu nu ma imbrac colorat, chiar foaaaarte des, dar non culorile sunt mai sobre, elgante. Dar pt copii / adolescenti culorile vii apar mai bine, dupa parerea mea

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la