TheVampireDiaries
Un forum despre The Vampire Diaries. Asteptam toata lumea, fete, cat si baieti :) .
Lista Forumurilor Pe Tematici
TheVampireDiaries | Reguli | Inregistrare | Login

POZE THEVAMPIREDIARIES

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
ionela24 pe Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Prahova
cauta Barbat
25 - 47 ani
TheVampireDiaries / Moda / Salopetele - Must have in 2011 Moderat de Pufoshenia 007
Autor
Mesaj Pagini: 1
Smiley
Admin :)

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
O piesa vestimentara care a facut furori acum cateva sezoane, dar care a continuat sa ramana in trend, pe catwalk, este salopeta. Aceasta piesa vestimentara a fost reinvetata, de-a lungul anilor, devenind in prezent o piesa vestimentara extrem de feminina. In acest sezon, designeri

celebri au prezentat numeroase modele de salopete, potrivite atat pentru tinute de zi, cat si elegante de cocktail.
Materialele folosite in creatii au fost matasea, satinul, materialele fluide imprimeuri exotice. In ceea ce priveste culorile folosite, au predominat nuantele nude si clasicele alb/negru insa nu au lipsit nici culorile electrice.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Smiley
Admin :)

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
...

salopetele must have 2011 ... Admin :)

5KB


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Smiley
Admin :)

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
...

salopetele must have 2011 ... Admin :)

16.9KB


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Zmeurica
Ian Somerhalder

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 438
Eu nu port.Mi se pare incomoda.

pus acum 14 ani
   
Smiley
Admin :)

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
Mie mi se pare simpatica, dar nu am

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Ian Somerhalder

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 438
Eu nu port nimic cu talie joasa.

pus acum 14 ani
   
Smiley
Admin :)

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
Dar astea n-am talie joasa, din contra

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Ian Somerhalder

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 438
Cea cu negru are talie joasa.Se vede cu ochiul liber.

pus acum 14 ani
   
Smiley
Admin :)

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
Aa, scuze, eu inteleg prin talie joasa cei cu manseta, adica partea aceea cu fermoarul mai scurta. Asta eu ii numesc cu tur..Am si eu o perecje turcoaz, dar nu ma amor cu ei Dar nici urati nu mi se par 

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Zmeurica
Ian Somerhalder

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 438
De fapt blugii cu talie joasa imi plac. Am o groaza.Dar salopetele...nu prea.Scuze eu m-am exprimat gresit.

pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la