TheVampireDiaries
Un forum despre The Vampire Diaries. Asteptam toata lumea, fete, cat si baieti :) .
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
TheVampireDiaries | Reguli | Inregistrare | Login
POZE THEVAMPIREDIARIES
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: ionela24 pe Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Prahova cauta Barbat 25 - 47 ani |
|
Smiley
Admin :)
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
|
|
O piesa vestimentara care a facut furori acum cateva sezoane, dar care a continuat sa ramana in trend, pe catwalk, este salopeta. Aceasta piesa vestimentara a fost reinvetata, de-a lungul anilor, devenind in prezent o piesa vestimentara extrem de feminina. In acest sezon, designeri
celebri au prezentat numeroase modele de salopete, potrivite atat pentru tinute de zi, cat si elegante de cocktail. Materialele folosite in creatii au fost matasea, satinul, materialele fluide imprimeuri exotice. In ceea ce priveste culorile folosite, au predominat nuantele nude si clasicele alb/negru insa nu au lipsit nici culorile electrice.
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Smiley
Admin :)
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
|
|
...
5KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Smiley
Admin :)
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
|
|
...
16.9KB
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Zmeurica
Ian Somerhalder
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 438
|
|
Eu nu port.Mi se pare incomoda.
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Admin :)
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
|
|
Mie mi se pare simpatica, dar nu am 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Ian Somerhalder
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 438
|
|
Eu nu port nimic cu talie joasa. 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Admin :)
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
|
|
Dar astea n-am talie joasa, din contra 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Ian Somerhalder
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 438
|
|
Cea cu negru are talie joasa.Se vede cu ochiul liber. 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
Admin :)
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2007
|
|
Aa, scuze, eu inteleg prin talie joasa cei cu manseta, adica partea aceea cu fermoarul mai scurta. Asta eu ii numesc cu tur..Am si eu o perecje turcoaz, dar nu ma amor cu ei Dar nici urati nu mi se par 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Zmeurica
Ian Somerhalder
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 438
|
|
De fapt blugii cu talie joasa imi plac. Am o groaza.Dar salopetele...nu prea.Scuze eu m-am exprimat gresit. 
|
|
| pus acum 14 ani |
|